NAUJIENA! Moteriškos praktikos

Nuo sausio 7 d. (kiekvieną pirmadienį 18:30 val.) „MAHAMUDRA“ su džiaugsmu pristato Jums naują moteriškų praktikų ciklą.

Jūs norite atskleisti savo moterišką esmę, o gal norite dar labiau ją praplėsti? - kviečiame Jus, sesės, į praktikas. Užsiėmimus veda Tara Irina: "Kviečiu visas, kurios niekad nepraktikavo ir kurios lankė kursus, bet nori palaikymo praktikuojant kartu, grupėje! Moteriškos praktikos, kurias praktikuoju aš, tai kompleksas iš: sakralių Dao, energetinių ir gimnastikos pratimų. Tai raktai, kurie atskleidžia prieigą į gilumines ir esmines moteriškas būsenas, prieigą į nesibaigiantį motinos Žemės resursą. Šias praktikas yra lengva atlikti, jos įdomios ir paprastos, bei realiai veikiančios. Moteriškos praktikos nukreiptos į darbą su kūnu. Kūnas tai vienintelis mūsų sielos partneris visam gyvenimui ir kūnas yra materialus. Moteris atstovauja Žemę ir yra kurianti materiją. O kas yra labiau materialu negu kūnas, duotas mums nuo gimimo?! Ir todėl taip svarbu, praktikų dėka, sąmoningai grįžti į savo kūną, susijungti su dubens sritimi, su savo gimda. Gimda - tai sakralus, moteriškos esmės centras. Nuo to, kiek yra sveikas šis ryšys ir priklauso, kiek mumyse atskleistos moteriškos savybės: pasitikėjimas, atsipalaidavimas, lankstumas, mėgavimąsis, džiaugsmas, energetinės jėgos, gabumas gimdyti vaikus ir projektus, intuicija, žavesys, atsinaujinimas, dovanojimas ir kitos. Dabar pasaulyje apie moteriškumą daug rašoma ir kalbama. Bet skaitant ir svarstant apie moteriškumą neįmanoma sugrįžti į tikras moteriškų savybių gilumas, kol teorija ir žinojimas lieka proto lygmenyje mes liekame moteriškumo iliuzijoje. Todėl kad moteriškumas tai Būsena, tai ne protas ir ne informacijos turėjimas, tai buvimas būsenoje... atsipalaidavimo būsenoje, mėgavimosi būsenoje, pasitikėjimo ir atsinaujinimo būsenoje ir t.t. Moteris turi dvi širdis: tai širdis ir gimda. Įsijauskite, ar girdite jas, ar gyvenime vibruojate su jomis vienu ritmu? Kviečiu jus, mielos moterys, pažinkime save giliau ir moterų vienybę! Kūrkime gyvenimo misterija kartu!" Kiekvieną pirmadienį 18:15 val.

Pageidaujama apranga - ilgas laisvas sijonas ir marškinėliai Trukmė: 1,5 val. Energijos mainai - 10 eur Registracija būtina : 868 223 888, mahamudra.vilnius@gmail.com arba privačia žinute FB

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Reflection
  • Twitter Reflection
  • Google+ Reflection